• Kaliteli ve Güvenilir Hizmet!
  • Fabrika : 0 228 355 00 35
  • Ofis

    +90 228 355 00 35

  • Satış

    satis@erkboru.com

  • Adres

    Bozüyük OSB 11.Cad. No:5

Kurumsal


Farklı Sektörlere Çözüm Ortağınız

Erk Boru Paslanmaz Üretim A.Ş. 2021 yılında Bozüyük’te tamamen milli ve yerli sermaye ile kurulmuştur. Paslanmaz boru ve paslanmaz profil sektörünün kalite anlamındaki tüm istekleri ile açıklarını göz önünde bulundurarak ileri teknoloji, üstün kalite, hızlı üretim ve tam çeşit öngörülerini içeren planlı yatırımını hayata geçirmiştir.

Bozüyük fabrikamızda müşterilerimize, özel üretilmiş paslanmaz çelik boru ve profilleri ile otomotivden mobilyaya, beyaz eşyadan inşaata kadar pek çok sektöre farklı yelpazede ürün ile hitap ediyoruz.

Paslanmaz çeliğin güvenilir adresi.

Şirketin kısa ve uzun vadeli planları arasında, paslanmaz çelik boru ve profil sektöründe dünya pazarında iyi bir konum edinmek, yüksek katma değerli ürünler yaratmak, üretim kalitesini ve verimliliğini sürekli geliştirmek yer alır. Bu doğrultuda şirketimiz 2022 yılı sonuna kadar 1. Etap yatırımını tamamlayarak, 12 hatlık üretim tesisinde aylık 750 ton’luk bir kapasite ile sektörün güçlü karar vericileri arasında yer almak, şirketimizin geleceği ülkemizin geleceği demektir anlayışı ile ilerlemeye devam etmektir.